Práca v sklade na TPP

  • Plný úväzok
Mesačný plat:

Práca v sklade pre prestížnu spoločnosť v oblasti módy, možnosť kariérneho rastu

Požiadavky:

  • znalosť anglického jazyka na základnej úrovni B1, min. 1 zo skupinky
  • ochota pracovať vo Veľkej Británii
  • prax v sklade výhodou
  • precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
  • ochota pracovať nadčasy
  • dodržiavanie požadovanej normy

Náplň práce:

  • vyzdvihnutie určeného tovaru a jeho expedícia (tzv. picking)
  • práca na páse pri balení šiat, tričiek, spodnej bielizne, atď.
  • práca s ručným skenerom a práca s PC (vkladanie dát)
  • používanie paletových vozíkov a prepravných vešiakov
  • balenie/ukladanie odevov do plastikových vriec, etiketovanie
  • kontrola kvality tovaru – vyžaduje sa presnosť a precíznosť

Plat:

  • nástup: 9,17 EUR /hod

Ubytovanie:

  • ubytovanie je zabezpečené, hradíte po prílete a v hotovosti, vo výške  £ 140 za 2 týždne. Následne hradíte už len nájom £60 za týždeň, vrátane energií.
Job Overview

EnglishSlovakUkrainian